Para

Bireysel Olarak Kullanabileceğiniz Online Ödeme Sistemleri ( Şirket Olmak Gerekmez!)

İnternet üzerinden bireysel olarak yapmakta olduğunuz satışlarınız veya hizmetleriniz için online tahsilat yapabiliyor olmanız, müşterileriniz açısından da sizin açınızdan da her zaman bir avantajdır.

Fakat; genel olarak bu tip online ödeme kanallarını kullanabilmeniz için tüzel yani kurumsal bir niteliğinizin olması gereklidir.

En azından bir şahıs firması kurarak bu hizmetlerden faydalanabiliyorsunuz. Ama sizler için araştırdık. Bireysel olarak da müşterilerinizden kredi kartı ve mobil ödeme gibi çeşitli yöntemlerle tahsilât yapabileceğiniz hizmetlerin açıklamalarını aşağıda bulabilirsiniz.

 

BuyPaner

Bu hizmet, 7 farklı banka pos hizmetini tek kanaldan sunan online ödeme kanal hizmetiyle dikkat çekmektedir.  Tek çekim ve taksitli satış imkânı sunmakla beraber, ertesi gün banka hesabınıza direkt tahsil ettiğiniz tutarlar yatırılmaktadır.  %3 komisyon ve 0,40 TL hizmet işlem ücreti gibi kesintileriyle gayet uygun bir online tahsilat kanalı hizmetidir. Şuan sadece kredi kartı ödemeleri için kullanabilirsiniz.

 

İyziCo (İyziLink)

 

İyziLink, İyziCo’nun sunduğu bir hizmet olmakla beraber; bireysel satışlar için kullanılması için hizmete sunulmuştur. %2,99 + 0,25 TL gibi bir hizmet bedeli ve komisyon karşılığında, sosyal medya üzerinden veya web sitelerinizden anında tahsilâta başlayabilirsiniz.  ( Bu oranlar 2018 yaz boyunca geçerlidir. )

 

PAY TR

PAY TR normalde sadece kurumsal müşteriler için hizmet sunmakla beraber,  bazı şartları karşıladığınız sürece bireysel olarak da hizmetten faydalanabiliyorsunuz. Sadece başvurunuz sırasında istenilen bilgileri eksiksiz giriniz. Şartlar size özel olarak bildirilecektir.

Paywant

 

Paywant tamamen bireysel kullanıcıların tercih ettiği bir online ödeme hizmet kanalıdır. Başta oyun siteleri, özel hizmet siteleri, arkadaşlık siteleri vs.. gibi sitelerin tercih ettiği bir hizmet kanalıdır. Mobil ödeme ve kredi kartı ödemelerini kolaylıkla alabileceğiniz bir sistemdir.

Yazar hakkında

Bora Aşık

Yorum Yaz

Yorum yazmak için tıklayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir